|
"Czy wygrywasz, czy nie..."
Dzisiaj mecz fatalny. Ale na upartego patrząc zabrakło szczęścia i remis a nawet 3 punkty by były.
Najgorszy na boisku dziś Diaz, chociaż Pawełek też niezłe cuda odpieprzał... przynajmniej gola nie zawinił...
Za to doskonale pokazał się Ba, który w krótkim czasie zrobił więcej niż cała reszta.
Hristov przeciętnie, ale są nadzieje.
|