Wyświetl pojedynczy post
Denethor
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#330
Stary 27.02.2010, 18:14
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ba widać ze jest klasa zachodnia ,czemu nie gral od poczatku ?
Bo wasz trenerek nie widział go w swojej jak zwykle genialnej wizji. Zresztą od meczu z Parchami nic się nie zmieniło...
Po jasną cholerę pojechali do Hiszpanii ?! Tą kasę można było przekazać na jakiś charytatywny cel. Komuś na pewno potrzebującemu i wartościowemu a nie takim matołom !
Piłkarzyków i trenerka trzeba było wziąć do Puszczy Niepołomickiej i niech zap^^*ją w śniegi i błocie !!!
Odpowiedz cytując