AS82 napisał(a):

|
Ba widać ze jest klasa zachodnia ,czemu nie gral od poczatku ?
|
Bo wasz trenerek nie widział go w swojej jak zwykle genialnej wizji. Zresztą od meczu z Parchami nic się nie zmieniło...
Po jasną cholerę pojechali do Hiszpanii ?! Tą kasę można było przekazać na jakiś charytatywny cel. Komuś na pewno potrzebującemu i wartościowemu a nie takim matołom !
Piłkarzyków i trenerka trzeba było wziąć do Puszczy Niepołomickiej i niech zap^^*ją w śniegi i błocie !!!