|
Tak właśnie my się mienimy KIBICAMI bo jak widzimy leszcza na boisku to mówimy o tym głośno i głośno mówimy o tym że nie rozumiemy czemu on gra na boisku bo jego postawa to szkoda dla całego zespołu!!
To jest po prostu paranoja żeby ktoś kto jest sternikiem NASZEGO KLUBU nie widział tego co widzą wszyscy!!
|