Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 27.02.2010, 18:12
P.e.c.h napisał(a):Wyświetl post
Rozróżnij bycie kibicem Wisły od bycia fanem piłkarzyków i maciusia.
Rozroznij kibicowanie Wisle i "pilkarzykom i Maciusia"

PS. Lobodzinski i Jop przecz z Wisly !
Odpowiedz cytując