Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#322
Stary 27.02.2010, 18:12
Nie myli się tylko ten kto nic nie robi. Diaz wg mnie jeden z lepszych piłkarzy w drugiej połowie. Przynajmniej go widać. Gdzie przez cały mecz był Sobol, Glowa, Jirsak, Alvarez, Brożek, Hristov? O bramkarzu nie wspomnę, bo takiej pozycji obstawionej nie mamy. Znaleźliście sobie kozła ofiarnego w osobie Diaza a obiektywnie trzeba stwierdzić, ze obok Kirma, Baa to włąśnie Diaz zasługuje na ocene 3. Reszta 1.
Odpowiedz cytując