Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#315
Stary 27.02.2010, 18:11
Żałośnie... naprawde.. szkoda gadać... niech wracają na piechotę z Bełchatowa... gdyby Diaz i Marcelo nie dali ciała w 2 minucie to inaczejby to wyglądało... ;/
Odpowiedz cytując