mr_kwolf napisał(a):

|
Ba już żałuję że przyszedł do Wisły. Nie jestem w stanie ogarnąć co Skorża robi na treningach że nie widzi że ten gość jest w stanie sam zrobić więcej z przodu niż reszta pomocników razem wzięta.
|
****a.. a nie pojmiecie tego ''kibice'' że Ba może jeszcze nie był w stanie zagrac 90min?
Najlepiej wszystko i wszystkich gównem obsmarowac..