Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 27.02.2010, 18:08
martinius028 napisał(a):Wyświetl post
Wy się kur** mienicie kibicami Wisły? No pięknie co jeszcze wymyślicie na Naszych?Żal takich ludzi poprostu...
To nie sa kibice Wisly, to sa kibice sukcesu

mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Ba już żałuję że przyszedł do Wisły.
To Ty wiesz co mysli Ba ? Telepata jakis ?
Odpowiedz cytując