martinius028 napisał(a):

|
Wy się kur** mienicie kibicami Wisły? No pięknie co jeszcze wymyślicie na Naszych?Żal takich ludzi poprostu...
|
To nie sa kibice Wisly, to sa kibice sukcesu
mr_kwolf napisał(a):

|
Ba już żałuję że przyszedł do Wisły.
|
To Ty wiesz co mysli Ba ? Telepata jakis ?
