Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 27.02.2010, 18:03
tu nie chodzi o to że jest lepiej tylko na boisku cały czas jest diaz który od samego początku gra padake na to się nie da patrzeć !! A nie widzie tylko tego EL TRENEIRO
Odpowiedz cytując