Wyświetl pojedynczy post
someonewisp
Banita
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#291
Stary 27.02.2010, 18:02
Ach jakbym skosił jednego z graczy GKS. A tak na serio. Dzisiaj straciliśmy 3 pkt. Nie będzie nawet 1. Porażka. Może w następnym meczu cokolwiek pokarzą?
Odpowiedz cytując