Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 27.02.2010, 17:53
Pamietam jak kiedys wiekszosc pisala: Diaz to super zawodnik bo moze grac na roznych pozycjach.
A ja powiem tak: kto jest od wszystkiego ten jest do niczego.
Odpowiedz cytuj±c