Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 27.02.2010, 17:48
Diaz to jest zupełne nieporozumienie. Skłócił najpierw wszystkich (choć może dzięki temu nasi się trochę ożywili?) a teraz zmarnował 1000000000000000000000000% sytuacje ... :\ Za te zasługi został na murawie... JUHU!
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując