Wyświetl pojedynczy post
Denethor
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 27.02.2010, 17:45
dawidex44 napisał(a):Wyświetl post
Poza Issą Ba, który jest wielką niewiadomą nie ma nikogo wartosciowego na ławce.
No to trzeba dać szansę młodym !!!!
.
.
.
.
O KU^^A !!!!
DIAZ WON !!!!!!!
Odpowiedz cytując