Wyświetl pojedynczy post
someonewisp
Banita
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 27.02.2010, 17:45
Junior Diaz dzisiaj przegiął. Mam nadzieje, że nie zagra przez parę meczy. Niech sobie jego chude drewienka odpoczną od rąbania piłki...
Odpowiedz cytując