Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 27.02.2010, 17:44
felix napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś dorośniecie i przestaniecie obrażać ludzi za słabszą postawę. Wczoraj to samo było na forum Legii..
Za słabszą postawę od kilkunastu miesięcy.
Odpowiedz cytując