Wyświetl pojedynczy post
felix
Junior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: z nienacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 27.02.2010, 17:39
Poponuję na czas meczów zamykać forum. Wpadłem zobaczyć co tam ciekawego i rzygać się chce czytając płaczących "kibiców". Kiedyś dorośniecie i przestaniecie obrażać ludzi za słabszą postawę. Wczoraj to samo było na forum Legii. Że-na-da w waszym wykonaniu.
Opisom mówię -> NIE!
Odpowiedz cytując