|
Poponuję na czas meczów zamykać forum. Wpadłem zobaczyć co tam ciekawego i rzygać się chce czytając płaczących "kibiców". Kiedyś dorośniecie i przestaniecie obrażać ludzi za słabszą postawę. Wczoraj to samo było na forum Legii. Że-na-da w waszym wykonaniu.
|