Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 27.02.2010, 17:35
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Blagam placzki wezcie poprawke na kilka rzeczy. Hristov nie ma zgrania z druzyna, chujowa murawa a przede wszystkim, multum absencji.

P.S. mam wrazenie ze naszym brakuje troche swiezosci.
Uwielbiam ten argument
the end
Odpowiedz cytując