|
Senior Member
Offline
|
#3

27.02.2010, 17:35
|
koyoot napisał(a): 
Blagam placzki wezcie poprawke na kilka rzeczy. Hristov nie ma zgrania z druzyna, chujowa murawa a przede wszystkim, multum absencji.
P.S. mam wrazenie ze naszym brakuje troche swiezosci.
|
Uwielbiam ten argument 
|
|