Wyświetl pojedynczy post
dawidex44
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 27.02.2010, 17:33
****a, Małecki by się przydał jak ch*j w tym meczu:/ No teraz na początku tej 2. połowy coś się rusyzło, moze coś się uda strzelić, ale ciezko bedzie w ****
Odpowiedz cytując