Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 27.02.2010, 17:29
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Blagam placzki wezcie poprawke na kilka rzeczy. Hristov nie ma zgrania z druzyna, chujowa murawa a przede wszystkim, multum absencji.

P.S. mam wrazenie ze naszym brakuje troche swiezosci.
Predzej tutaj doczekasz sie blugzow na Lobodzinskiego
Odpowiedz cytując