koyoot napisał(a):

Blagam placzki wezcie poprawke na kilka rzeczy. Hristov nie ma zgrania z druzyna, chujowa murawa a przede wszystkim, multum absencji.
P.S. mam wrazenie ze naszym brakuje troche swiezosci.
|
Predzej tutaj doczekasz sie blugzow na Lobodzinskiego
