podszywacz napisał(a):

|
Widział ktoś co jest napisane na białym transparencie na naszym sektorze? Kogo nie chcą w Wiśle?
|
Cytuje za transmisją live na
http://www.wislakrakow.com/ (11 minuta)
Mecz bez wysprejowanej szmaty meczem straconym..?
"Prawda jest taka, nie chcemy w Wiśle Łaciaka" - wywieszono w naszym sektorze. Wczoraj ten transparent wisiał w Brnie na meczu koszykarek. Słowa skierowane do nowego trenera bramkarzy pierwszej drużyny Wisły. A jak pracował z juniorami Wisły to było okej? Szkoda, że pewne sprawy znów są załatwiane na forum publicznym, mimo że "klub współpracuje z kibicami i jest z tej współpracy zadowolony" <- to często powtarzany cytat.