Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 27.02.2010, 17:26
Jest mi smutno... Wy się nazywacie kibicami Wisły (z małymi wyjątkami) matko, płakać to mi się chce nad Wami a nie nad naszą grą... choć nie, nie naszą, bo Wisła najwyraźniej nie jest waszą drużyną, Wy kibicujecie sukcesowi...

Maciej Skorża jest NASZYM trenerem i dopóki nim będzie zawsze będę mu kibicował!
Diaz jest NASZYM piłkarzem i będę mu kibicował nawet jeśli urwie mu nogę!

Wracam do meczu KIBICOWAĆ!!!
Odpowiedz cytując