|
Jest mi smutno... Wy się nazywacie kibicami Wisły (z małymi wyjątkami) matko, płakać to mi się chce nad Wami a nie nad naszą grą... choć nie, nie naszą, bo Wisła najwyraźniej nie jest waszą drużyną, Wy kibicujecie sukcesowi...
Maciej Skorża jest NASZYM trenerem i dopóki nim będzie zawsze będę mu kibicował!
Diaz jest NASZYM piłkarzem i będę mu kibicował nawet jeśli urwie mu nogę!
Wracam do meczu KIBICOWAĆ!!!
|