Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 27.02.2010, 17:19
Markus napisał(a):Wyświetl post
Wisła gra słabiutko, bo nie ma gry bez piłki. Na murawie jest tylko Kirm, reszta śpi. Nikt się nie pokazuje, nie wychodzi do podań, nie wymusza ich.
Dokładnie tak - brakuje ruchu w grze, do tego zero jakichkolwiek wyuczonych akcji, strzelanie byle do przodu bez pomysłu. Na razie - beznadzieja. Do tego dla Bełchatowa sytuacja wprost wymarzona - szybki gol i można w miarę spokojnie kontrolować grę, a ponieważ Nowak czy Małkowski dzisiaj grają bardzo dobrze to mogą rozgrywać szybkie akcje z kontry. Mam nadzieję, że GKS-owi braknie sił w drugiej połowie na tak wysoki pressing i zrobi się więcej miejsca no i, że Wiślacy się obudzą.
Odpowiedz cytując