Markus napisał(a):

|
Wisła gra słabiutko, bo nie ma gry bez piłki. Na murawie jest tylko Kirm, reszta śpi. Nikt się nie pokazuje, nie wychodzi do podań, nie wymusza ich.
|
Dokładnie tak - brakuje ruchu w grze, do tego zero jakichkolwiek wyuczonych akcji, strzelanie byle do przodu bez pomysłu. Na razie - beznadzieja. Do tego dla Bełchatowa sytuacja wprost wymarzona - szybki gol i można w miarę spokojnie kontrolować grę, a ponieważ Nowak czy Małkowski dzisiaj grają bardzo dobrze to mogą rozgrywać szybkie akcje z kontry. Mam nadzieję, że GKS-owi braknie sił w drugiej połowie na tak wysoki pressing i zrobi się więcej miejsca no i, że Wiślacy się obudzą.