Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 27.02.2010, 17:16
Widział ktoś co jest napisane na białym transparencie na naszym sektorze? Kogo nie chcą w Wiśle? "Prawda jest taka nie chcemy w Wiśle..."
Powód: Część odczytałem...
Ostatnio edytowane przez podszywacz : 27.02.2010 o godz. 17:44.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując