|
Widział ktoś co jest napisane na białym transparencie na naszym sektorze? Kogo nie chcą w Wiśle? "Prawda jest taka nie chcemy w Wiśle..."
Powód: Część odczytałem...
Ostatnio edytowane przez podszywacz : 27.02.2010 o godz. 17:44.
Раз два трзы, Туск ухади!
|