|
Nasi to dosłownie powinni sobie klejem buty wysmarować, moze by tak pilka nie odskakiwala.
Niewazne kogo Skorza sprowadzi, chocby to byl Messi i Xavi, ja go wiecej w Wisle widziec nie chce. Ani jego, ani jego swity, ktora medycyny, rehabilitacji i opieki nad zawodnikami to sie chyba na myszach doswiadczalnych uczyla.
A Diaz to jest karykatura pilkarza, zaprzeczenie wszystkiego co pilkarskie.
|