Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 27.02.2010, 17:15
Nasi to dosłownie powinni sobie klejem buty wysmarować, moze by tak pilka nie odskakiwala.

Niewazne kogo Skorza sprowadzi, chocby to byl Messi i Xavi, ja go wiecej w Wisle widziec nie chce. Ani jego, ani jego swity, ktora medycyny, rehabilitacji i opieki nad zawodnikami to sie chyba na myszach doswiadczalnych uczyla.

A Diaz to jest karykatura pilkarza, zaprzeczenie wszystkiego co pilkarskie.
Odpowiedz cytując