|
ciekawe czy Hristov ma problemy z opanowaniem naszego "stylu" gry.... sory raczej jego braku.... K A T A S T R O F A.... Skorży i wszystkim tym którzy go pod niebiosa wychwalają dedykuję mój podpis
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|