Incognito2192 napisał(a):

Nie wymagajcie od Hristova dużo bo nie dostaje dobrych piłek, jest sam w ataku - w dodatku pewnie nie zna imion większości piłkarzy ze swojej drużyny.
Mate Lacic gra więc nie dorabiaj teorii.
|
1 Mate LACIĆ a reszta? Chodzi o proporcje!
U nas 6 w 11
