Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4678
Stary 27.02.2010, 17:13
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Gdyby istniala taka mozliwosc, to bez zastanowienia nalezaloby podpisac 2-letnie kontrakty z Zurawskim i Kosowskim(ktorym w czerwcu koncza sie umowy), ktore oscylowalyby w granicach 300-400 tys. euro/sezon. Na polskie warunki, to pilkarze kompletni, sprawdzeni, w dodatku za darmo, nie mowie juz o wartosci medialnej tych transferow(trzeba jakos przyciagnac widownie na ten nowy stadion). Ale oczywiscie lepiej zaplacic 500 tys. euro za Nowaka + dac mu kontrakt 200-300 tys. euro, a chlopak w ekstraklasie strzelil 20 bramek(w dodatku notoryczne kontuzje). Gdzie tu logika? W przypadku utrzymania obecnych pilkarzy, kadra bylaby prawie kompletna(brakowaloby jedynie klasowego bramkarza).
Człowieku, jedynie? My wgl nie mamy klasowych graczy! Bo gdyby brakowało nam teraz dwóch czy trzech zawodników to tą Levadie tak czy siak było przejść.
Jak chcemy klasowego bramkarza, klasowych obrońców, pomocników i napastników to chyba sobie musimy jakiś "Dubai" ściągnąć na Reymonta... x)
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując