Nie wymagajcie od Hristova dużo bo nie dostaje dobrych piłek, jest sam w ataku - w dodatku pewnie nie zna imion większości piłkarzy ze swojej drużyny.
Ogryzek napisał(a):

1)
4) W Bełchatowie gra jakikolwiek obcokrajowiec? Można mieć w składzie trochę Polaków? Naprawdę dziwne.... wbrew lansowanym na tym forum trendom
|
Mate Lacic gra więc nie dorabiaj teorii.