Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 27.02.2010, 17:12
Nie wymagajcie od Hristova dużo bo nie dostaje dobrych piłek, jest sam w ataku - w dodatku pewnie nie zna imion większości piłkarzy ze swojej drużyny.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
1)
4) W Bełchatowie gra jakikolwiek obcokrajowiec? Można mieć w składzie trochę Polaków? Naprawdę dziwne.... wbrew lansowanym na tym forum trendom
Mate Lacic gra więc nie dorabiaj teorii.
Odpowiedz cytując