1) Nowak - Hristow 1-0
2) Nasze 2 bestie (jak pisał jeden forumowicz) czyli Alvarez z Marcelo zawaliły bramkę dla Bełchatowa
3) Dobrze że nie gra Małecki i Paweł Brożek bo znowu oni byliby winni a nie Jirsak czy Kirm!
4) W Bełchatowie gra jakikolwiek obcokrajowiec? Można mieć w składzie trochę Polaków? Naprawdę dziwne.... wbrew lansowanym na tym forum trendom
Wisła walczyć chociaż o 1 punkt
PS
Naprawdę brak Małeckiego...