|
Nie, nie dramat...Brak mi słów co oni robią...żenada...Pierwsza połowa to jest jedno wielkie nieporozumienie...Mam nadzieje, że to sie zmieni w 2 połówce..Diaz coś próbuje ale jest słaby, Jirska nic nie robi , jest słabiutki..Sobol wogóle nie jest soba, Kirm jeszcze jako tako.Hristov,hmmm ciezko powiedziec pierwszy jego mecz nie dostaje za duzo piłke, zobaczymy moze sie coś ruszy, ale jestem dramatycznie rozczarowany, tego sie narazie na trzeźwo nie da oglądać.
|