Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 27.02.2010, 17:09
No jak tam dziewczynki Pana Skorży, jak Wam się podoba I połowa w wykonaniu zespołu trenowanego przez Waszego ukochanego trenejro?

Wrócił Głowa, Sobol, Boguski a tu padaka jak na jesień.

Ciekawe, jak długo będę oglądał tego nieudacznika na naszej ławce trenerskiej... eh
Odpowiedz cytując