|
No jak tam dziewczynki Pana Skorży, jak Wam się podoba I połowa w wykonaniu zespołu trenowanego przez Waszego ukochanego trenejro?
Wrócił Głowa, Sobol, Boguski a tu padaka jak na jesień.
Ciekawe, jak długo będę oglądał tego nieudacznika na naszej ławce trenerskiej... eh
|