masakra oni nawet podać do siebie poprawnie nie umieją ;/
a najbardziej wkurzają mnie ludzie którzy po 1 bramce Nowaka tak go wychwalają bo co bramke strzelił? A jak się okaże że to jego ostania bramka w tej rundzie

Wrzućcie na loos
Niech wpuści Ba za Diaza pliss!!;p