Temat
:
[18 kolejka] GKS Bełchatów-Wisła Kraków,Sobota 27 Lutego godz.16.15
Wyświetl pojedynczy post
korzychxp
Member
Od: 01.2007
Offline
#
149
27.02.2010, 17:06
a niby Sobol i Głowa to są takie charaktery, że z nimi zawsze wygralibysmy. bzdura. gra się w 11. cała pomoc oprocz Kirma do wymiany.
korzychxp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do korzychxp
Znajdź inne posty napisane przez korzychxp