luke1906 napisał(a):

Gramy taka samą ****ę jak jesienią. Więc nie wiem dlaczego wszyscy tacy zaskoczeni?
Jirsak i Diaz out, Ba i Mączyński in. Nie wydaje mi się, żeby mogli zagrać gorzej.
|
Zgadza się. Pyta taka sama, jak na jesieni...
Zmiany natychmiastowe Panie Skorża !