Wyświetl pojedynczy post
Denethor
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 27.02.2010, 17:02
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Gramy taka samą ****ę jak jesienią. Więc nie wiem dlaczego wszyscy tacy zaskoczeni?

Jirsak i Diaz out, Ba i Mączyński in. Nie wydaje mi się, żeby mogli zagrać gorzej.
Zgadza się. Pyta taka sama, jak na jesieni...
Zmiany natychmiastowe Panie Skorża !
Odpowiedz cytując