Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 27.02.2010, 16:59
Tego Diaza to pasuje sprzedać jak najszybciej póki ktos za niego jeszcze trochę kasa sypnie... A wtedy by mozna kupić Gola, Cetnarskiego (w rozliczeniu możemy oddać Gargułe!) czy innego środkowego pomocnika (def. czy of. to niech już nasz Maciejko zadecyduje).
Głowa boli od patrzenia...

Noi kuźwa jak Marcelo w takiej sytuacji spudłował to na prawdę mam pełne gacie w trosce o wynik...

*tomasz_19*- jakby nie ten "beznadziejny" Pawełek, to nasza obrona miałaby co najmniej jeszcze jednego gola zawalonego... Tacy szybcy i skuteczni. Ale oczywiście pewnie! dopie*dolmy się do Mario! :/
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując