|
Na razie beznadzieja. Nie biegają, złe podania, dużo strat, niepewny Pawełek, słaby Boguski i Hristov.
Diaz też mnie irytuje, brakuje mi gry z klepki. Dostają piłkę i nie wiedzą co z nią zrobić. Ehhh
Gramy, gramy!!!!
"...Przed meczem fani obu drużyn śpiewają swoje klubowe hymny ;kibice Wisły: Jak długo na Wawelu, kibice Cracovii: Wisła to *****..."
|