Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 27.02.2010, 16:51
Wk...am się maksymalnie jak patrzę jak gra Diaz.W każdym momencie zwalnia grę Wisły.Każde jego przyjęcie piłki pachnie też przejęciem przez Bełchatów.
Odpowiedz cytując