|
Mógłby ktoś Diaza nauczyć jak przyjmuje się piłke. Jego przyjęcie to jakieś dziwne podbicie do góry. GKS nic specjalnego nie gra, gorzej tylko,że my tak samo. Widać,że nie wiedzą co mają grać, dzidy same. A Sobolewski raczej meczu nie dokończy,albo go zdejmą albo wyrzuca.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|