Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 27.02.2010, 16:45
po co ten Diaz gra Lepiej jakby Ba grał...

to spójrz jak Diaz gra.. z korzyścią dla GKSu a nie nas... Sobol też daje popalić...
oo i Mario pokazał swój kunszt ;/
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 27.02.2010 o godz. 16:51.


Odpowiedz cytując