|
No to macie/mamy tego połamanego Nowaka... x)
Ten Hristov czy jak mu tam nic nie gra. I nie mówić mi tu, że dobrze gra obrona Bełchatowa, bo nie w tym rzecz!
Myślałam, że Diaz po przerwie zimowej coś poprawi.... :/
Ostatnio edytowane przez masterlag : 27.02.2010 o godz. 16:48.
|