Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 27.02.2010, 16:39
No to macie/mamy tego połamanego Nowaka... x)

Ten Hristov czy jak mu tam nic nie gra. I nie mówić mi tu, że dobrze gra obrona Bełchatowa, bo nie w tym rzecz!

Myślałam, że Diaz po przerwie zimowej coś poprawi.... :/
Ostatnio edytowane przez masterlag : 27.02.2010 o godz. 16:48.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując