Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 27.02.2010, 16:37
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
tak się cieszyliście że Legia wygrała wczoraj z Cracovią, a jak widać wygrana pasów byłaby nam na rękę
no ale cóż to dopiero początek..
Jeszcze ktoś tu się cieszył z 8 punktów przewagi na Legią... dobre...
Odpowiedz cytując