Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 27.02.2010, 16:18
7 kontuzjowanych i 1 wykartkowany...nie lepiej bylo zagrac Issa Ba na prawej a Boguskim z przodu(Jirsak na lawce)? Co sie wogole stalo z Lobodzinskim? Bylem pewny, ze jest wszystko ok, zreszta podobnie jak z Golosiem.
Odpowiedz cytując