Temat
:
[18 kolejka] GKS Bełchatów-Wisła Kraków,Sobota 27 Lutego godz.16.15
Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
87
27.02.2010, 16:14
Brożek powinien poddać się operacji - a nie zrobił tego tylko dlatego że Wisła nie przeprowadzała do tej pory żadnych transferów napastników - po prostu nie miałby kto go zastąpić....
kibicwisły1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibicwisły1906
Znajdź inne posty napisane przez kibicwisły1906