Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 27.02.2010, 16:14
Brożek powinien poddać się operacji - a nie zrobił tego tylko dlatego że Wisła nie przeprowadzała do tej pory żadnych transferów napastników - po prostu nie miałby kto go zastąpić....
Odpowiedz cytując