Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Barszczu
Junior Member
Od: 08.2003
Offline
#
21853
27.02.2010, 16:08
widzieliście w C+ reakcję Skorży nt. Makinwy?
wyglądało to tak, jakby zastanawiał sie chwile co może powiedzieć, a czego nie
Barszczu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Barszczu
Znajdź inne posty napisane przez Barszczu