Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 27.02.2010, 16:05
A jednak... niby Hristov.. ale od początku meczu? chłop nawet jednego porządnego treningu z kolegami nie zaliczył.. zero zgrania, zero zrozumienia, inny film.. gdyby strzelił to byłoby coś..

i co do Pawła.. jakieś pie... fatum, byle tylko nic nie poważne..
Odpowiedz cytując