|
A jednak... niby Hristov.. ale od początku meczu? chłop nawet jednego porządnego treningu z kolegami nie zaliczył.. zero zgrania, zero zrozumienia, inny film.. gdyby strzelił to byłoby coś..
i co do Pawła.. jakieś pie... fatum, byle tylko nic nie poważne..
|