Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
maro olTSkul
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: VI / V
Offline
#
6143
27.02.2010, 15:23
w złym nastroju jestem ,bo poszło na Chelsea, ale nie wiedziałem że patałach Hilario bronić będzie, stąd prośba Panowie o podanie linka do jakiejś dobrej strony, gdzie prezentują przewidywalne składy przed rozpoczeciem meczu ....
TYLKO WISŁA TS
maro olTSkul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maro olTSkul
Znajdź inne posty napisane przez maro olTSkul