Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 27.02.2010, 14:58
rozan napisał(a):Wyświetl post
Czemu? Trener mówi, że zależnie od przebiegu spotkania, możliwe jest że Hristov wystąpi. Pod koniec okienka transferowego sprawy z certyfikatami załatwia się błyskawicznie, aby uniknąć wpadki. Myślę, że certyfikat został wysłany już wczoraj, zaraz po tym jak nasz nowy napastnik złożył podpis pod kontraktem.
Chodi mi o to, ze jezeli jest w kadrze, nie oznacza jeszcze ze ma juz certyfikat. Poprostu kadra musiala byc zgloszona wczesniej. Ale miejmy nadzieje ze juz doszedl
Odpowiedz cytując