Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14614
Stary 27.02.2010, 14:42
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
A wie ktoś co zrobić, żeby GG 10 chodziło szybciej? Tzn. jak zamknę okno rozmowy i je za chwile otworze to mi przez 5 minut wyświetla tą rozmowę od początku, czy nawet czasem poprzednie z tą osobą... Szlag mnie trafia z tym. A komputera bynajmniej słabego nie mam, więc nie o to chodzi.
proponuję zmienić na jakiś inny komunikator.. aqq na ten przykład
I
Odpowiedz cytując