dj_ibutti napisał(a):

|
A wie ktoś co zrobić, żeby GG 10 chodziło szybciej? Tzn. jak zamknę okno rozmowy i je za chwile otworze to mi przez 5 minut wyświetla tą rozmowę od początku, czy nawet czasem poprzednie z tą osobą... Szlag mnie trafia z tym. A komputera bynajmniej słabego nie mam, więc nie o to chodzi.
|
proponuję zmienić na jakiś inny komunikator.. aqq na ten przykład
