|
Masterlag, o czym Ty piszesz. Porównujesz jednorazowe promowanie "akcji charytatywnej" do "dania gwiazdy na serduchu". To tak jakbyśmy my powiedzieli, zamiast wystąpić bez sponsora (no bo Lech, pomijając Amice, nie ma takiej firmy jak my - TF Kable, ktora wskoczy w miejsce dotyczasowego) dajcie tam napis "1% dla Fundacji Biała Gwiazda". Myślę, że każdy klub by się na to zgodził...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|