Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14611
Stary 27.02.2010, 14:25
A wie ktoś co zrobić, żeby GG 10 chodziło szybciej? Tzn. jak zamknę okno rozmowy i je za chwile otworze to mi przez 5 minut wyświetla tą rozmowę od początku, czy nawet czasem poprzednie z tą osobą... Szlag mnie trafia z tym. A komputera bynajmniej słabego nie mam, więc nie o to chodzi.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując